nowodworski24.pl
daj znać
banner reklama
Nowodworski24TV
Nowodworski24TV
Zapraszamy
Reklama
Reklama

Reklama

Dlaczego warto reklamować się w Nowodworski24?

Nowodworski24 jako pierwszy przekazuje czytelnikom informacje o zdarzeniach drogowych czy też pożarach na terenie powiatu nowodworskiego oraz jako jeden z pierwszych z terenu powiatu legionowskiego. Dzięki temu czytelnicy są przyzwyczajeni do wchodzenia na naszą stronę, bo wiedzą że przeczytają o rzeczach z ostatnich chwil.

Wielu czytelników poranek rozpoczyna od przeglądania informacji na naszej stronie. Mocno rozbudowany facebook z prawie 4.500 lajkami, przyciąga czytelników którzy są potencjalnymi odbiorcami reklamy.

Czy jeśli widzę jakieś zdarzenie to mogę szukać informacji w Nowodworski24?

Nowodworski24 prowadzi całodobowy dyżur reporterski. Dzięki temu również w nocy publikujemy informacje o zdarzeniach. Współpracujemy ze służbami, dzięki czemu możemy przekazywać naszym czytelnikom najświeższe informacje o pracy służb ratunkowych. Pilne informacje pojawiają się natychmiast w formie czerwonego paska. Istniejące artykuły są aktualizowane w sytuacji relacjonowania pożaru czy wypadku.

 

Oferta Specjalna 2015

 Już teraz zamów reklamę na 2015 rok w portalu Nowodworski24 a twoja reklama będzie publikowana jeszcze w 2014 roku.

 Ofertą specjalną objęty jest baner o wymiarach 460×100* pikseli umieszczony od góry po prawej stronie portalu Nowodworski24.

Oferta skierowana jest do naszych do nowych jak i obecnych klientów którym wkrótce kończy się czas reklamy. Nie czekaj ani chwili dłużej. Ilość miejsc reklamowych w promocji jest ograniczona.

Zadzwoń  pod numerem 22 713-00-28

*- koszt miejsca reklamowego na cały 2015 rok  roku to 1000,00zł brutto

 

222

Reklama
Reklama
Legio Extra
Legio Extra
Goniec Lokalny
Goniec Lokalny
Radio IRN